27 Kasım 2010 Cumartesi

Gene bir Buz Pateni,Mocaco

Ne çok şey birikti yahu yazacak. Öyle birden aklıma bir şey geliyor,gidince odaya bunu bloguma yazayım diyorum. Sonra bu tırnak kadar beynimi iyice zorluyorum ne yazıcaktım ben harbi? diye. Ee bu fonetik bende kafa beyin koymadı ki. Vallahi o kadar meşguliyetimin arasında sırf bir şeyler yazayım diye ilgimi sana verip ders çalışmayı erteliyorum blogcağızım.Değerini bil. Taam mı!

2 gün önce Coşi,Zmrt ve ben düştük yollara.. yandık tutuştuk bir buz pateni sevdasıyla..
Ben yine az buçuk biliyorum,onlar ilk kez geliyor. Ben bildiğim kadarıyla da çat pat öğretiyorum ayakları V yap,ayrık tutma. Ayrılır düşersin. Dikkat et. Kenarlardan çekilin,kaymaya zorlayın. Dediklerimi yapın diye diretiyorum. Coşkun daha çabuk öğrendi. Zmrütcan beni ıcıcık zorladı. Düştükçe tepiniyorum yerimde ya. Valla sırf ona gülcem diye düşeyazdım yani. Kafa üstü küüt düşüyor,yere düşüp üstüne birde yuvarlanıyor hanımefendi. Ay kriz ya.. kriz sebebi tek kelimeyle. Hiç kaymayın,durun kenarda onu izleyin. Bana eğlence işte bu. İnsanlar düşünce,popoyu morartınca zevk alıyorum. Onun zevki ayrı bir şey ha.
Akşam Zmrt yanıma gelmiş,her yerim morarmış diyo. Açmış üşenmemişte ona bakmış işte ah yavrum benim.. Dedim sen yine iyisin. Ben kaç gün (afedersiniz) o ağrıdan tuvalete eğilemediğimi biliyorum dedim.içini ferahlattım.

Ordanda çıkınca Coşi'nin sevgilisiyle buluştuk,tanıştık.Birazcık oturduk ve çifti yalnız bırakıp okula dehlendik. Ama o ara gittiğimiz cafeye hasta oldum.. Nerdeyse bi hastalık türü yaratcam yani cansız varlıklara aşık olmak gibi.. Ya da vardır belki öyle bir hastalık. Bilemiciiim.
Mocaco. Beşevler metro çıkışından biraz ilerleyip dönünce hemen orda. [bkz:Bahçeli/3.Cadde]
Yani bayıldım resmen. Döşemeleri çok güzeldi. Dizaynına bayıldım.. Lavabosu bile asil. Işıklandırmalar.. Ortamın nezihliğine ayrı bir hava katmış. Sinemi oraya götürmek için ölüyorum,bitiyorum,eriyorum..
http://www.facebook.com/group.php?gid=8855414436&v=photos#!/group.php?gid=8855414436

Bu yazıyı da Sineme ithaf ediyorum : Biz büyüdük ve kirlendi dünya.. diyorum. son bir post için parmakları oynatıyorum ve sonra inekleme moduna alıyorum kendimi :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder