14 Mart 2010 Pazar

DOĞUM GÜNÜMSürpriz oldu bana. Doğum günümden 1 gün önce kutladık meşhur mekanımız Telwe'de.. Baya eğlendim. Canlı müzik felan gene çok hoştu.


İlk Rıdvanla okuldan çıktık yemeğe gittik. Sonra bana Kızılay'a gidelim dedi.İlk yok felan dedim ama sonra gittik. Biraz öyle dolandık. Sonra Sakarya Caddesi'ne gelince hemen Telwe'ye soktu beni. Orda bizimkileri gördüm oturuyolar biz dahil 13 kişiydik. Bekledik daha ortada bişe yok felan.. Sonra pasta geldi. İyi ki doğdun Eliiiiiiiiif :D Mutlu yıllar sanaaaaaaaaaaa:D
Ben bi utandım bi utandım:$ Elimle yüzümü kapatıyorum. Yaa teşekkür ederim yaa:)
Sonra mum üfledim,pastamı kestim..servis ettiler. Arkadaşlarıma teşekkür ettim öptüm. Rıdoşa sarıldım.. Hediyemi verdi ama odada açtım,beğendim;)
Ha bu arada, ' Sex On The Beach' içtim yoğun merakım üzerine..Sevmedim.Daha da olsa içmem yani:P

Yorgun ama güzel bi gece geçirdim..

Patlat bi şarkı koy bir kadeh, içiyoruz yine bu gece.. Her şeyi boşver çal bu gece, içiyoruz yine bu gece..

Ertesi gün Sariş benim için geldi. Gittim onu Aştiden aldım. Sonra Kızılay'da biraz dolandık, kampüse geldik.Biraz oturduk dolandık.... Canım arkadaşım sırf benim için çıktı geldi.Çok seviyorum onu be!
Sonra onu yolcu ettim felan.. :(
Kampüse dönünce Anniş Elif bana bi hediye verdi. Çok anlamlı.. Çok duygulandım bide bana mektup yazmış felan.. Çok değerli arkadaşlarım olduğu için bir kez daha mutlu oldum..
Güzel bi zaman geçirdim o 2 günde.. Bütün arkadaşlarıma,yanımda olan olamayan herkese tekrar çok teşekkür ediyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder