17 Mart 2011 Perşembe

Mütemadiyen Fal Bakan Tipikçik

Arkadaşım A bana iskambil kağıtlarından fal bakmayı öğretti ki muhtemelen öğrendiğim için pişman etmişimdir,öyle ki etrafımda ki insanlar bile yıldılar benden.. Yeni oyuncağını herkese gösteren çocuklar gibiyim,herkese 'Sana fal bakiim mi? ' diyorum yani. Kartların anlamlarını felan öğrendim,kendime sık sık fal bakıyorum yeni bir de iskambil kağıtlarımı aldım oooh değmeyin keyfime. Ama şöyle de bir sorun var ki,yurdun havasından mıdır her ne haltındansa fallarım çıkmıyor. Kağıtları tamamlayamıyorum. Bu duruma epey canım sıkılıyo epey,sonra da çıkana kadar deniyorum. Güzel bir sonuç alınca da 'hıh tamam işte budur.Ayy Allahım hadi inşallah' diyorum ve kartları kutusuna koyuyorum :)
Yakında piyasaya çıkıcam 'parayla fal bakılır haaaanııım',bohçacı geldi haaanııımın değişik versiyonu. 
Şu sıralar hayatım karışık galiba,aslında galibası yok direk öyle. Bomboş bi yerdeyim sanki.. Kocaa bir boşluk duygusudur ki almış başını gidiyor. Aradığınız her dipten durum mevcut.  Öyle bir yerdeyim ki bir yanım çığlık çığlığa..
Hayat bir olaylar zinciri ve olayların oluş sebebi bizim elimizde mi yoksa zaten alnımıza yazılmış mı bunu öğrenmek istiyorum? Hayatım böyleyse eğer ki bu da benim hatalarımın birikimi belki de,daha çok üzülürüm o zaman. bu noktaya neden geldim bilmiyorum ama lütfen bir an önce çıkayım. Her şey güzelleşsin,renklensin. Dileklerim gerçek olsun. Şaşırayım yaa bir hayalim gerçek olsun ve ciddi ciddi şaşırayım. Lütfen!


bir gülüşün var ki kaş çatar gibi 
en sıcak sözlerin azarlar gibi 
hiç bağlanır mıydım çocuklar gibi 
ah bu şarkıların gözü kör olsun.. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder